Konan

5. října 2008 v 17:22 | sajo =) |  Akatsuki
JE UPA SUPR. MAM JÍ MOC RÁDA.
Konanje jediná žena v Akatsuki. Do téhle organizace se nejspíš dostala s jejím nejvyšším velitelem Peinem, který je součastně i jejím přítelem a týmovím partnerem.
Není objasněno, z jaké vesnice Konan pochází jelikož nikdy neukazuje svou ninja pásku. Ale pravděpodobně pochází ze stejné vesnice jako Pein a to z vesnice deště. Lidé v této vesnici jí však neříkali Konan nýbrž ,,Boží anděl ", jelikož byla Peinovou přítelkyní a Pein měl takovou moc, že ho obyvatelé považovali za boha.
Konan se v manze poprvé oběvila ve 372 kapitole, když Jiraja šel zabít Peina a narazil na Konan, které se rychle zbavil pomocí Gama Yunda.
Nyní Konan pomáhá Peinovi z úkolem co jim uložil Madara Uchyha.
TECHNIKY:
Konaniny techniky jsou prazvláštní. Již od malička si ráda hrála s papírem podle Japonské hry, Origami, z listů papíru vytvářela mnohá zvířátka i věci různých tvarů, nejčastěji květiny. Právě zdev tuto dobu získala lásku k papíru a začlenila jej do svého ninjutsu. Vytvořila si tak svůj vlastní styl, který jí dovoluje manipulovat s papírem a udělat z něj smrtící zbran. Další její schopností je rozložit své tělo na
jednotlivé listy papíru a tak rychle zmizet,
nebo se přepravovat z místa na místo vzdušnou čarou.
znak na prstenu: Byakko (bílí tygr)
umístění prstenu: praví prostředník
týmový partner: Pein
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama